Redakcja fbernat.pl

Budowa, Remont

Link do strony

Sztukateria elewacyjna styropianowa
www.gzymsy-masbud.pl

MAS-BUD.DEKOR to pionier w dziedzinie produkcji profili elewacyjnych. Styropianowa sztukateria elewacyjna, którą produkują, znajduje swoich odbiorców w całej Polsce. Służy jako element ozdobny prywatnych domów oraz kamienic wielu miast. Wysokie standardy od ponad 10lat są przestrzegane na każdym kroku produkcji. Styropianowe elementy pokryte są włóknę szklanym. Zabieg ten zachowuje ich lekkość, ale jednocześnie wzmacnia ich strukturę. Nadaje on także ich produktom wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Więcej pod adresem: www.gzymsy-masbud.pl

Firma budowlana MASBUD
Będziemyśl 101 A 39-127 Będziemyśl
woj.: podkarpackie
tel.: 17 745 57 73

http://ctex.pl/ Regeneracja posadzki

Naprawa powierzchni betownowych
ctex.pl

Nowoczesna i skuteczna regeneracja posadzki to bez wątpienia główna specjalność firmy CONCRE-TEX Patryk Górski. Zajmują się oni dbałością o podłoża wykonane z różnego rodzaju surowców, np. z betonu, żywicy lub kamienia. Dzięki doskonałej znajomości charakterystyki każdego z nich, zawsze dobierają najlepsze dla danego przypadku techniki oraz materiały. Zajmują się odnawianiem posadzek nie tylko w halach czy magazynach, ale coraz częściej również w domach mieszkalnych. Podnoszą oni odporność powierzchni, a także poprawiają jej wygląd.

Concre-Tex
Wolności 48BF 43-602 Jaworzno
woj.: śląskie
tel.: 505 281 554

MALKOMBUD

Nadzorowanie budowy
www.malkombud-poznan.com

Stawiając na firmę MALKOMBUD, inwestują Państwo w pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapewniają oni swoim klientom między innymi rzetelne oraz precyzyjne nadzory budowlane na terenie Poznania i okolic, dzięki którym uzyskają Państwo gwarancję, że każdy aspekt wznoszenia nowego obiektu został dopięty na ostatni guzik. Ponadto, specjalista z MALKOMBUD przygotuje wszystkie wymagane przez prawo dokumenty, co pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji.

http://www.dacer.pl/

Kafle kominkowe
www.dacer.pl

Firma Dacer oferuje Państwu stylowe, a zarazem użyteczne kafle kominkowe. Dzięki nim, można wzbogacić aranżację swojego wnętrza o unikalny element, który stanowi niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością. Kominki kaflowe pełnią bowiem nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną, jako że efektywnie ogrzewają całe mieszkanie, a przy tym pozwalają zaoszczędzić niemałą kwotę. Kafle mogą wystąpić w różnorodnej kolorystyce oraz ze zróżnicowanymi wzorami, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie.

DACER
Grochowska 16 04-217 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 22 612 24 77

Geodezja Rzeszów

www.geo-vision.com.pl
www.geo-vision.com.pl

Geodezja to nasza specjalność. Wykonujemy profesjonalne usługi na terenie Rzeszowa i okolic. Zajmujemy się m.in. inwenteryzacją powykonawczą, sporządzeniem map, rozgraniczeniem nieruchomości czy wyłączeniem gruntów z produkcji rolnej itp. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań pomiarowych i technologicznych możemy zaoferować Państwu kompleksową i szybką realizację zlecenia w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Geo-Vision Brzostek Rafał
Aleja Generała Władysława Sikorskiego 121 35-304 Rzeszów
woj.: podkarpackie
tel.: 888 691 988

Podziały nieruchomości - www.geonova.pl

Pomiary geodezyjne
www.geonova.pl

Firma nanosi nowe obiekty na mapę oraz wykonuje niezbędne mapy do celów projektowych. Geonova pracuje na odpowiednim oprzyrządowaniu wykorzystując także najnowsze programy do konstruowania map terenów. Pracownicy zdobyli potrzebne uprawnienia do wykonywania zawodu geodety. Zaangażowanie w pracę a także satysfakcja klientów to dla nas wartości nadrzędne. Z miłą chęcią kierujemy do podjęcia współpracy z firmą Geonova.

Firma geodezyjna Geonova Woźniczko B.
Monte Cassino 18a/12 70-467 Szczecin
woj.: zachodniopomorskie
tel.: 507 103 897