Redakcja fbernat.pl

Edukacja, Szkolenia

http://www.specpozkrakow.pl/

Szkolenia BHP
www.specpozkrakow.pl

Specpoż to firma dostarczająca gaśnice na terenie miasta Kraków, a także w całej południowej części naszego kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół pracowników pozwoliły stworzyć markę cieszącą się ogromnym uznaniem i zaufaniem wśród klientów. Oferują też doradztwo związanie z działaniami przeciwpożarowymi oraz przeprowadzają szkolenia w tym zakresie. Firma zajmuje się również naprawą i konserwacją sprzętu pożarniczego. Posiadając wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia wybierasz jakość i bezpieczeństwo.

Zasady bezpieczeństwa w pracy

Bezpieczeństwo w pracy jest bardzo ważne. Tylko zachowanie odpowiednich zasad oraz regularne szkolenie pracowników na temat BHP oraz zachowania w przypadku niebezpieczeństwa sprawi, że ryzyko wypadków znacznie spadnie. Jeśli mieszkasz w Krakowie, lub na terenie województwa świętokrzyskiego, śląskiego, podkarpackiego czy małopolskiego, to powinieneś zainteresować się usługami oraz produktami oferowanymi przez Specpoż. Więcej szczegółowych informacji na temat ich działalności można znaleźć na ich stronie.

FHU SpecPoż Szkolenia BHP
Sucha 71 30-199 Rząska
woj.: małopolskie
tel.: 126 360 708

http://uprawnienia-budowlane.com/uprawnienia-budowlane

Program do egzaminu na uprawnienia budowlane
uprawnienia-budowlane.com

Udostępniono źródło, dzięki któremu Twój egzamin stanie się tylko i wyłącznie formalnością! Program do egzaminu na uprawnienia budowlane to wiarygodny katalog posiadający ogromną bazę pytań, której powtarzalność na egzaminie wynosi nawet 95%. Podział na specjalności, możliwość wykonania darmowej aktualizacji i wersja demonstracyjna to tylko część zalet narzędzia oferowanego przez serwis uprawnienia-budowlane.com. Spraw by nauka była dla Ciebie przyjemnością, a pytania egzaminacyjne stały się banalne i zrozumiałe.

Invest Construction
Spółdzielcza 2 19-200 Grajewo
woj.: warmińsko-mazurskie
tel.: 515 870 249

Strona internetowa

Przedszkole TPD Helenów
www.helenow.pl

Przedszkole Specjalne TPD im. Sue Ryder w Warszawie to wyjątkowe miejsce dla dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnością. Dotyczy to zarówno dysfunkcji ruchowych, jak i intelektualnych, a także autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Wszyscy pracujący tam nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, a także wyróżniają się życzliwym i wyrozumiałym podejściem do podopiecznych. W program zajęć wdrażana jest także rehabilitacja oraz terapia, aby maluchy otrzymały wielowymiarową pomoc.

Przedszkole Specjalne TPD im. Sue Ryder
Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 228 121 018

http://www.psw.jaslo.pl/transport.html

Studia na transporcie
www.psw.jaslo.pl

W Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle dostępne są między innymi studia na kierunku transport. Bez wątpienia warto się na nie zapisać, ponieważ specjaliści tej dziedziny są obecnie bardzo potrzebni w wielu firmach, więc stwarza to szerokie możliwości późniejszego zatrudnienia. Studenci otrzymują tam wykształcenie związane zarówno z transportem samochodowym, jak i szynowym czy nawet lotniczym. Uczą się, na przykład, jak konstruować i zarządzać systemami sterowania oraz kierować ruchem.

Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. ks. Władysława Findysza
Na Kotlinę 8 38-200 Jasło
woj.: podkarpackie
tel.: 13 445 95 13

Kurs prawa jazdy w CSK Oliwiak

Z tą szkołą zdasz na pewno
oliwiak.pl

Centrum Szkolenia Kierowców OLIWIAK oferuje Państwu profesjonalny kurs prawa jazdy. Szczecin stanowi ich siedzibę, więc działają oni przede wszystkim na terenie tego miasta, zapoznając uczniów z charakterystyką jego ulic. Założyciel ośrodka jest inżynierem mechaniki samochodów i na co dzień pracuje jako zawodowy kierowca, więc bardzo dobrze zna się na swojej dziedzinie. Zatrudnia on instruktorów, którzy również dysponują bogatym doświadczeniem w branży logistycznej, aby zapewnić wszystkim uczestnikom wysoką jakość kursu prawa jazdy.

CSK Oliwiak
Kazimierska 4/3u 71-043 Szczecin
woj.: zachodniopomorskie
tel.: 918 511 480

Kurs pracy na wysokościach Lublin

Sprawdź ofertę kursów
hscentrum.eu

Kurs pracy na wysokościach możliwy jest do odbycia w mieście Lublin oraz w całym województwie lubelskim. Po wcześniejszych ustaleniach, firma H&S Training może zorganizować taki kurs w dowolnym miejscu w kraju. Regularne szkolenia pracowników z zakresu pracy na wysokościach jest ważnie nie tylko ze względów formalnych ale przede wszystkim pomaga dbać o bezpieczeństwo w firmie oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia wypadku przy pracy na wysokości. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej hscentrum.eu.

H&S Centrum Szkoleniowe
Lubelska 204 21-100 Lubartów
woj.: lubelskie
tel.: 696 149 502

Kurs wózki widłowe Poznań

Zapisz się na kurs
sewo-szkolenia.pl

Stosunkowo szybszy wzrost gospodarczy zanotowany w ciągu ostatnich kilku lat zaowocował powstaniem w Polsce wielu stanowisk pracy. Ogromna część tych firm to magazyny składowania oraz fabryki, które poszukują osób do pracy na wózki widłowe. Również Poznań może pochwalić powstaniem wielu miejsc pracy w tym sektorze. Aby podjąć prace w tym zawodzie niezbędnym jest zaliczony kurs na takie wózki. Oszczędzając czas i pieniądze można skorzystać z oferty Centrum Szkoleniowego i doradztwa Sewo, których oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych.

Centrum Szkolenia SEWO
Topolowa 6 62-060 Poznań-Stęszew
woj.: wielkopolskie
tel.: 530 838 637

Więcej informacji

Szkolenia negocjacje
www.modernarea.pl

Szkolenia z zarządzania są w Modern Area prowadzone przez słynnego trenera - Władysława Jerzego Engela. Przygotowuje się je w sposób indywidualny, aby jak najlepiej wpisać się w zapotrzebowania danej firmy. Na większości z nich, management wyższego i średniego szczebla uczy się jak kierować zespołem w sposób najbardziej efektywny, również w warunkach stresu i presji czasu. Uświadamia sobie również, że stosowane w tym celu metody mają bezpośredni wpływ na budowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Szkolenia z zarządzania pomagają też pracownikom odpowiednio identyfikować role w zespole.

Modern Area
Karłowicza 2A/17 44-200 Rybnik
woj.: śląskie
tel.: 531 813 355

Szkoły językowe Multilang Ostrów WLKP

Skuteczna metoda
multilang.com.pl

Przeglądając szkoły językowe w Ostrowie Wlkp., warto dokładniej zapoznać się z ofertą Multilang. Jako jedyni w mieście stosują oni bowiem Metodę Mówioną, dzięki której szybko można nauczyć się swobodnej komunikacji w języku angielskim. Pozwala ona również skutecznie utrwalać sobie przyswojony materiał i zapamiętywać nowe słownictwo. Kursy są odpowiednio przystosowane do różnych grup wiekowych i stopni zaawansowania uczniów, aby każdy czuł się na nich swobodnie. Mogą również Państwo odbywać indywidualne lekcje w swoim domu na terenie Ostrowa Wlkp., gdzie będzie dojeżdżał lektor szkoły językowej Multilang.

Szkoła Języków Obcych Multilang
Henryka Sienkiewicza 12 63-410 Ostrów Wielkopolski
woj.: wielkopolskie
tel.: 605 066 669

http://www.taniec-bielsko.pl/

Przełam monotonie dnia codziennego
www.taniec-bielsko.pl

Taniec dla singli w Libere Bielsko Biała to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi tańczyć lub po prostu nie ma co zrobić z czasem wolnym. Czy wiesz czym tak na prawdę jest bachata? Jest to taniec w którym będziesz umiała zapomnieć o troskach dnia codziennego, przy czym będziesz czerpać niesamowitą radość. Jeżeli chcesz nawiązać nowe wartościowe znajomości to koniecznie zapisz się na kurs. Na stronie internetowej www.taniec-bielsko.pl znajdziesz wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych kursach.

Libere
Krakowska 194 43-300 Bielsko-Biała
woj.: śląskie
tel.: 509 124 183

http://www.poliglotek.edu.pl/oferta/kursy-indywidualne

Najlepszy wiek na naukę języków
www.poliglotek.edu.pl

Najlepszym sposobem na korepetycje jest firma Poliglotek Poznań, która posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Angielski jest sposobem na uzyskanie lepszej pracy w przyszłości. Pomaga znacząco w relacjach z ludźmi z zagranicy, przez co otwiera nowe możliwości pracy. Z dobrym wykształceniem i dobrą znajomością języka obcego nie będzie problemem znalezienie bardzo dobrze płatnej pracy za granicą. Obecnie niestety w przypadku Anglii Polacy wykonują te prace, których Anglicy podjąć się nie chcą. Lepsze zawody są poza ich zasięgiem bo mało z nich mówi płynnie po angielsku.

Poliglotek
Radzimska 2 62-095 Mściszewo
woj.: wielkopolskie
tel.: 691 407 586

Żłobek Ursus Niedźwiadek

Zajęcia dla dzieci
www.happycentre.pl

Żłobek Niedźwiadek w dzielnicy Ursus zaprasza wszystkie dzieci z całej Warszawy. Zapraszamy na bardzo ciekawe gry i zabawy edukacyjne dla najmłodszych takie jak zajęcia rytmiczno-muzyczne, aikido i zajęcia z psychologiem. Każdy dzień w żłobku Happy Centre to czas dobrej opieki. Reżyserujemy koncerty kolęd bale przebierańców i spacery. Dziećmi zajmują się wykwalifikowani opiekunowie z dobrym podejściem i miłym charakterem. Miła atmosfera i wiele atrakcji połączonych z nauką sprawią, że już od samego początku dziecko poznaje umiejętności konieczne w całym życiu. Szczegółowe informacje o przedszkolu znajdują się na stronie www. Zapraszamy - www.happycentre.pl.

Przedszkole i żłobek - Akademia Małych Smoków
Josepha Conrada 7 01-922 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 22 423 34 34