Redakcja fbernat.pl

Firma, Biuro

Firma cateringowa - Qlinarni Poznań

Zobacz stronę
qlinarni.com.pl

Qlinarni to firma cateringowa z Poznania, która na co dzień przygotowuje przepyszne posiłki. Dobrze wiedzą, że cała ich wiedza oraz doświadczenie w gastronomii są odzwierciedlone w jakości oferowanych przez nich potraw i propozycji. Prowadzą zarówno restaurację serwującą wyjątkowe kompozycje smakowe, jak i jedzenie na dowóz. Za każdym razem dokładają wszelkich starań, aby przygotowane przez nich propozycje były możliwie jak najwyższej jakości tak, by każda z ich opcji była prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Qlinarni
Świętego Szczepana 9 61-465 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 618 302 246

Czywaj więcej

Tablice magnetyczne - producent
ekstratablice.pl

Tablice magnetyczne świetnie sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji, w której rodzi się potrzeba dodatkowego wizualizowania omawianego konceptu. Są one nie tylko przydatne w szkole czy też na uczelni, ale także w biurze oraz na prezentacji. Łatwe w użyciu, mobilne i proste tablice magnetyczne sprawią, że każde przemówienie będzie na najwyższym poziomie, a wszyscy słuchacze pojmą nawet najbardziej skomplikowany koncept. Znajdziesz je na stronie firmy Ekstra Tablice leżącej na obrzeżach Warszawy.

Ekstra Tablice
Plutonowego Jerzego Ciećwierza 65 05-080 Klaudyn
woj.: mazowieckie
tel.: 22 664 41 44

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z SL LOGISTIK
www.sllogistik.com

Firma chcąca postawić na rozwój, z pewnością wybierze handel międzynarodowy. Jednakże istnieje wiele uniedogodnień czyhających na takie osoby, w postaci dodatkowych dokumentacji oraz wielu procedur. Jedną z nich jest system INTRASTAT i EKSTRASTAT, które regulują handel w granicach Unii Europejskiej. Tymi i innymi dokumentami wymaganymi do importowania i eksportowania towarów zajmie się agencja celna z Bielska-Białej – SL LOGISTIK. Odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej o oferowanych usługach.

Agencja celna SL Logistik
Wyzwolenia 113 43-300 Bielsko-Biała
woj.: śląskie
tel.: 338 132 240

Imprezy integracyjne dla firm Poznań

Rozrywka dla pracowników
www.maltaimprezy.pl

Imprezy integracyjne dla firm, które od lat organizuje firma Malta Imprezy Poznań, to doskonały sposób na zintegrowanie ze sobą pracowników wielu przedsiębiorstw. Niezależnie od branży w jakiej działa Państwa firma, organizator zapewni odpowiednie warunki do zabawy, która pozwoli lepiej poznać się poszczególnym pracownikom firmy. Imprezy organizowane są w Poznaniu, blisko jeziora Malta. Piękny, zielony teren gwarantuje odpowiednie warunki do rozrywki na świeżym powietrzu. Aby dokładniej zapoznać się z ofertą imprez integracyjnych w Poznaniu, polecamy odwiedzić stronę www.maltaimprezy.pl.

Pole Piknikowe Malta Imprezy
Wiankowa 3 61-131 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 502 367 910

Roll-up

Banery reklamowe
www.rollupmania.pl

Roll-up to prosty, ale bardzo efektywny sposób na prezentację swoich idei i planów. Stanowi także świetny koncept na zwracającą uwagę reklamę. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, warto jest zainteresować się usługą oferowaną przez firmę Rollupmania. Ich dokładnie wykonane rollupy charakteryzują się stabilnością, wytrzymałością na różne warunki atmosferyczne oraz pięknymi wydrukami przykuwającymi wzrok przechodzących osób. Taki nowoczesny system wystawienniczy jest bardzo popularny ze względu na jego prostotę i efektywność.

Rollupmania
Kordeckiego 42A 60-144 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 517 232 609

http://bumaluban.com/index.php/biura

www.bumaluban.pl
bumaluban.com

Jeśli interesuje cię wynajem biura w Poznaniu, warto jest zapoznać się z ofertą Buma Lubań. Jest to właściciel wielu biur, hal i magazynów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje bardzo wysokiej jakości obsługę klienta. Pracownicy Buma Lubań to osoby uśmiechnięte i chętne do pomocy. Nie musisz więc się martwić o załatwienie wszystkich formalności – personel chętnie ci pomoże w przypadku jakichkolwiek problemów. Wszystkie osoby, które są zainteresowane takim rodzajem usług powinny wejść na stronę internetową.

BUMA LUBAŃ Sp. z o.o.
Romana Maya 1 61-371 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 61 871 51 01

workingholiday.ichigo.pl

Praca dla europejczyków
workingholiday.ichigo.pl

Dla tych osób, które interesuje praca w Japonii, ICHIGO przygotowało całą stronę internetową oraz kurs związany z tą podróżą. Można tam dowiedzieć się jakie kroki należy przejść, by pomyślnie i bezpiecznie udać się do Japonii. Cztery podstawowe cechy, które charakteryzują tę firmę i takie rozwiązanie to bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli pragniesz otrzymać wsparcie w kontaktach z przyszłym pracodawcą oraz pomoc w przygotowaniu odpowiedniego CV, wejdź na ich stronę internetową.

Minato Solutions
Moniuszki 7 40-005 Katowice
woj.: pomorskie
tel.: 605 604 713

Scrap Skup Surowców Wtórnych

Nowy Tomyśl
scrapssw.pl

Pragnę Państwu przedstawić ofertę firmy Scrap SSW. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży oferującej skup i sprzedaż złomu. Ich szczegółowa oferta to również skup metali kolorowych, nieżelaznych oraz surowców wtórnych. Ich oferta skierowana jest do każdego klienta, zarówno biznesowego jak i indywidualnego. Ceny jakie oferuje ta firma są bardzo wysokie i przewyższają oferty konkurencyjnych firm. Ponadto przedsiębiorstwo Scrap SSW jest niezależną firmą i posiada własny plac do składowania złomu jak również pojazdy transportowe , tzw. hakowce. Polecam.

SCRAP Skup Surowców Wtórnych
Zachodnia 10 64-300 Nowy Tomyśl
woj.: wielkopolskie
tel.: 536 859 982