Redakcja fbernat.pl

Motoryzacja, Transport

http://transport-paszkowscy.pl/oferta/w-temperaturze-kontrolowanej/

Transport w temperaturze kontrolowanej
transport-paszkowscy.pl

Transport w temperaturze kontrolowanej to jeden z najbardziej wymagających rodzajów przewozu żywności czy leków. Firma transportowa AS-TRANS istniejąca na rynku od dwudziestu lat jest świadoma międzynarodowych regulacji, jakim taki przewóz musi podlegać. Ich pojazdy są zawsze sterylne, szczelne oraz w pełni sprawne. Poprawne działanie systemów chłodzących jest bardzo ważne, ponieważ niektóre produkty wymagają szczególnej uwagi oraz konkretnej temperatury otoczenia. Zaufaj firmie AS-TRANS, odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi.

Przewóz towarów w chłodni

Już od ponad 20 lat firma AS-TRANS świadczy usługi z zakresu transportu chłodniczego. Do naszych głównych zleceń należą transport żywności, artykułów spożywczych, kosmetyków a także leków. Dysponujemy pojazdami o ładowności do 1200kg, dzięki czemu spełniamy warunki nawet najbardziej wymagających klientów. Realizujemy transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej, której zakres wynosi od -5 do 25st. C. Zachęcamy do skorzystania z Naszego bogatego doświadczenia w transporcie a na pewno będą Państwo zadowoleni ze współpracy.

Usługi Transportowe As-Trans Sława Paszkowska
Letnia 13 05-140 Jachranka
woj.: mazowieckie
tel.: 227 681 283

http://autoszkolapremium.pl/kontakt.html

Kurs na prawo jazdy w Łodzi
autoszkolapremium.pl

Stres związany z egzaminem na prawo jazdy najczęściej spowodowany jest niedostatecznemu przygotowaniu przyszłych kierowców, którzy nie czują się pewnie za kółkiem. Osobom tym brakuje pewności siebie, co przekłada się na brak skupienia i koncentracji, która niezbędna jest do poprawnego wykonania wszystkich manewrów, a nawet napisania testu teoretycznego. W Łodzi ośrodek Auto Szkoła Premium gwarantuje bardzo dobre przygotowanie do całego egzaminu. Pochwalić mogą się wysokim procentem zdawalności co potwierdza liczba kierowców oraz pozytywne opinie.

Auto Szkoła Premium
Piotrkowska 232 90-360 Łódź
woj.: łódzkie
tel.: 796 169 714

Czytaj więcej

Zobacz ofertę firmy Auto Gaz
www.autogaz.malopolska.pl

Auto Gaz z Krakowa to serwis samochodowy. Specjalizują się w montażu instalacji gazowych w samochodach benzynowych. W swojej ofercie posiadają system SOI, Lambda, ALBA, czy Sequent. Ponadto profesjonalna kadra mechaników serwisuje instalacje LPG, montuje i testuje alarmy samochodowe, a także służy pomocą przy ogólnie pojętym doradztwie. Komponenty użyte przy montażu, a także doświadczenie mechaników gwarantuje wysoką jakość wykonanych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą oraz ze statystyki przedstawiającymi orientacyjny spadek kosztów użytkowania auta.

Auto Gaz - Marek Janik
Tyniecka 7 30-319 Kraków
woj.: małopolskie
tel.: 501 188 486

http://przewozy.markrym.pl/

Oferta dla wszystkich
przewozy.markrym.pl

Markrym to najwyższej jakości przewozy Gorzów-Berlin. Jednakże nie musisz się martwić jeśli nie pochodzisz z okolic, ponieważ ich firma działa na terenie całej Polski oraz Europy. Wykazują niezwykłą elastyczność oraz wysoką dbałość o komfort i wymagania klienta, oferując między innymi kursy door to door. Co więcej, wyposażają swoje auta w klimatyzację oraz wifi tak, by każda podróż kojarzyła się z komfortem oraz wypoczynkiem, a nie znużeniem i zmęczeniem.

Markrym przewóz osób
Dolomitowa 13 66-400 Gorzów Wielkopolski
woj.: lubuskie
tel.: 605 920 292

http://skupautpoznan.com/

Skup wszystkich aut
skupautpoznan.com

Skup aut za gotówkę to znacznie sprawniejsza metoda na korzystną sprzedaż pojazdu niż poszukiwanie kupca przez prasę lub Internet. W Poznaniu działa firma Skupautpoznan.com, która bez problemu dojeżdża do kontrahentów, oszczędzając ich cenny czas. Nie należy się przejmować złym stanem technicznym samochodu, ponieważ odkupują oni nawet niesprawne bądź powypadkowe pojazdy, jeśli można z nich pozyskać części zamienne. Zatrudniają oni kompetentnych profesjonalistów, którzy zawsze dokonują rzetelnej wyceny. Ofertę dla samochodów powypadkowych można zobaczyć na stronie: skupautpoznan.com

MAT-CAR
Józefa Łukaszewicza 36/2 60-728 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 794 169 289

Skup samochodów poleasingowych

Handel autami
www.autobana.pl

Firma www.autobana.pl trudni się handlem autami w województwie dolnośląskim także prezentuje własne rozwiązania odnoszące się do zakupu pojazdów. Spółka realizuje skup samochodów poleasingowych oraz kredytowanych funkcjonując w różnych częściach Polski przykładowo w Gdańsku. Otrzymasz darmową informację oszacowania ceny skupowanych samochodów, a gotówkę za nie otrzymasz od razu. Cechą przedsiębiorstwa jest, że skupują samochody w dowolnym stanie technicznym, nawet takie należące do firm. O ile jesteś zdecydowany szybką sprzedażą swojego pojazdu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Autobana
Powstańców Śląskich 114 53-333 Wrocław
woj.: dolnośląskie
tel.: 531 746 850

Pożyczka pod zastaw samochodu

Szybka gotówka
www.lombardaut.pl

Jeżeli natychmiast potrzebujesz pieniędzy www.lombardaut.pl w województwie dolnośląskim może Ci pomóc w rozwiązaniu Twoich komplikacji z finansami. Kredyt przy zastawie samochodu albo nieruchomości to jedna z mnogości możliwości nabycia pieniędzy. Kompletna umowa trwa bardzo krótko, a Ty możesz być spokojny o to, że oddane przez Ciebie nieruchomości pozostaną w dobrych rękach, a spłata pożyczki w najlepszym dla Ciebie czasie. Przedsiębiorstwo działa w różnych województwach między innymi w Gdańsku. http://www.lombardaut.pl/ - pożyczka pod zastaw samochodu Wrocław, Warszawa.

Lombard Autocash
Powstańców Śląskich 114 53-333 Wrocław
woj.: dolnośląskie
tel.: 531 746 850

V-MAXZONE

Sklep z częściami
www.vmaxzone.pl

Jeśli Twoim celem jest, aby Twój samochód wyglądał nienagannie to serdecznie zapraszamy do sklepu vmaxzone.pl albo stacjonarnego do Sopotu, gdzie kupisz wyposażenie konieczne do tuningu takie jak fotele sportowe, lampy tuningowe czy zawieszenia sportowe. Każdy produkt jest nienagannej i sprawdzonej próby angielskiej firmy EBC Brakes. Ponadto przedstawiamy zadowalające promocje cenowe nawet z możliwością negocjacji, oraz warsztat tuningowy do Twojej dyspozycji. Profesjonaliści zatrudnieni w sklepie internetowym z radością zasugerują najlepsze rozwiązania jak również rozwieją wszelkie wątpliwości. Kierujemy do sklepu internetowego www.vmaxzone.pl.

V-Maxzone Tuning Shop
Świętokrzyska 69 80-180 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 791 101 140

Skup samochodów Warszawa

Handel autami używanymi
www.skupaut-best.pl

Skup Aut Best oferuje szybkie przyjęcie zgłoszenia i bezpłatny dojazd do klienta oraz odkup samochodu po atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz spieniężyć samochód to masz świetną okazję. Zajmujemy się nie tylko wymianę handlową pojazdów i egzaminujemy ze względu na wiek. U nas możesz odsprzedać pojazd bez zbędnych formalności. Nasi konsultanci doradzą w trakcie sprzedaży pojazdu oraz przetransportują je. Skup samochodów zachęca do odwiedzenia strony skupaut-best.pl

Skup Aut Best-Car
Henryka Sienkiewicza 14 05-230 Kobyłka
woj.: mazowieckie
tel.: 507 857 200

Transport maszyn rolniczych - mx-cargo.pl

Transport nienormatywny
mx-cargo.pl

Firma Maxi Cargo - mx-cargo.pl i prężnie rozwijająca się chciała by zaoferować najlepsze usługi transportowe w całej Polsce jak i poza jej granicami. W ofercie transport typowy jak i nietypowe - maszyn budowlanych i maszyn rolniczych, transport nienormatywny mx-cargo.pl, niskopodwoziowy, ponadgabarytowy, transport wielkogabarytowy, maszyny budowlane, rolnicze, części przemysłowe, transport łodzi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt i system monitorujący w jakim miejscu obecnie znajduje się samochód z towarem. Także w ofercie pilotaż, doradztwo, usługi logistyki i spedycji, gromadzenie niezbędnych dokumentów. Nowoczesna Firma Maxi Cargo to nie tylko transport maszyn. Zapraszamy do pełnej oferty w naszym serwisie mx-cargo.pl oraz do naszej siedziby w mieście Swarzędz.

Maxi Cargo
Osiedle Edwarda Raczyńskiego 31 62-020 Swarzędz
woj.: wielkopolskie
tel.: 616 101 026