Redakcja fbernat.pl

Naprawa, Serwis

Serwis pralek Poznań

Naprawy AGD u klienta
naprawa-serwis.com.pl

Serwis pralek SPK posiada swoją siedzibę w Poznaniu, lecz może dojechać też np. do Swarzędza, Suchego Lasu, Środy Wielopolskiej i innych miejscowości położonych w promieniu 50 km. Gdy tylko zdarzy nam się awaria, najlepiej jest od razu do nich zadzwonić, bez podejmowania prób samodzielnej naprawy. Nie mając odpowiedniej wiedzy ryzykujemy bowiem znaczne pogorszenie problemu, przez np. przepięcie prądu lub spalenie silnika. Serwisant natomiast właściwie zlokalizuje źródło usterki i zasugeruje adekwatne rozwiązanie.

SPK Serwis
Grunwaldzka 330 60-116 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 537 711 996

Usuwanie wgnieceń Katowice

Bez lakierowania redukcja wgnieceń
gradem.pl

Firma Gradem z Katowic (Śląsk) specjalizuje się w szybkim i skutecznym usuwaniu wszystkich wgnieceń karoserii bez konieczności lakierowania. Dzięki takiemu zabiegowi naprawa danego pojazdu jest znacznie tańsza od tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych. Firma prosperuje i specjalizuje się w naprawach karoserii samochodów od 1997 roku poprzez skutecznie usuwanie wgnieceń. Bogate doświadczenie, referencje klientów oraz stosowanie nowych technologii wyróżnia nas spośród konkurencji. Zapraszamy wszystkich z usterkami aut do Śląska do firmy Gradem - Katowice.

Klimatyzacja Leszno, Rawicz, Gostyń

Urządzenia chłodnicze
www.klima-mylka.pl

Serdecznie nakłaniamy do przejrzenia usług przedsiębiorstwa Klima Mylka z Bojanowa, która poleca zakładanie klimatyzacji w Rawiczu. Na stronie internetowej klima-mylka.pl jesteście w stanie zauważyć Państwo, że przedsiębiorstwo współpracuje między innymi z takimi producentami jak Daikin a także Munters. Klimatyzacja zakładana przez FUH Klima Mylka może być typu kompakt oraz kasetonowa, każda możliwość zależna od Państwa upodobań. Dodatkowo w propozycji przedsiębiorstwa znajdziecie osuszacze albo centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Jeśli chcecie Państwo założyć klimatyzator kierujemy współpracy.

KLIMA - MYLKA
Rynek 1A 63-940 Bojanowo
woj.: wielkopolskie
tel.: 721 007 999