Redakcja fbernat.pl

Prawo, Finanse

http://adwokatsloboda.pl/uslugi.html

Kancelaria w Gdańsku
adwokatsloboda.pl

Jeśli mieszkają Państwo w Gdańsku lub jego okolicy i poszukują aktualnie adwokata udzielającego porad prawnych polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Pani Katarzyny Słobody. Pragnę Państwu zaprezentować usługi godnej polecenia Kancelarii Adwokackiej z siedzibą w Gdańsku. Jest to sprawdzona i godna polecenia firma, kierowana przez Adwokat Katarzynę Słobodę-Purcel. kancelaria ta posiada również swój oddział w Malborku. Jej klientami są osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze, nie zależnie od branży i wielkości. Dla tej kancelarii najważniejszy jest każdy klient i jego oczekiwania. Prawnicy kancelarii zawsze dbają o pozytywne rozwiązanie wszystkich spraw, które zostały im polecane.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel
Strzelecka 7b 80-803 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 793 028 401

http://prawnikzgora.pl/zielona-gora/

Prawnicy w Zielonej górze
prawnikzgora.pl

Adwokat i prawnik Mateusz Krzeptowski oferuje pomoc w zakresie doradztwa prawnego, inwestycyjnego, sporządzania pism procesowych, reprezentowania przed sądem oraz wielu innych. Celem zielonogórskiej kancelarii jest świadczenie usług prawniczych nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Bogate doświadczenie poparte wiedzą pozwala na rzeczową pomoc w wielu dziedzinach prawa, od administracyjnego po rodzinne. Zapraszamy wszystkich Państwa którzy chcecie skorzystać z pomocy prawnika do kontaktu telefonicznego, lub bezpośrednio w siedzibie w Zielonej Górze.

Adwokat Mateusz Krzeptowski
Pod Filarami 2/10 65-068 Zielona Góra
woj.: lubuskie
tel.: 607 248 676

Zobacz więcej

Usługi outsourcingowe
breuro.pl

Księgowość to jeden z najmocniejszych atutów firmy „EURO” pochodzącej z Tych, który jest z powodzeniem wykorzystywany do prowadzenia wszystkich rachunkowości klientów. Pracownicy skupiają się na prawidłowym wypełnieniu każdego dokumentu prowadzonego biznesu i dokładają wszelkich starań by wykonywać wszystko zgodnie z nieustannie zmieniającymi się przepisami Państwowymi. Połączenie rzetelności i dobrej organizacji pracy sprawiło, że firma zyskała szacunek i zaufanie wielu ludzi, a dzięki temu stała się cenioną marką w branży outsorcingowej.

Biuro rachunkowe Euro
Dmowskiego 96/11 43-100 Tychy
woj.: śląskie
tel.: 604 190 413

Biuro rachunkowe ABC Solutions

Kompleksowy zakres usług
www.abcsolutions.com.pl

Jeżeli szukają Państwo solidnego i godnego zaufania biura rachunkowego w Warszawie, w okolicach Białołęki, warto skorzystać z usług oferowanych przez firmę ABC Solutions. Jest to biuro rachunkowe z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu usług usług finansowo-księgowych na rzecz firm i instytucji. Nieustannie podnoszone kwalifikacje pracowników zapewnią Państwu porządek w dokumentacji oraz dadzą gwarancję, że sprawy rachunkowe w Państwa firmie prowadzone są w sposób zgodny z obecnie obowiązującym prawem.

Biuro Rachunkowe ABC Solutions
Płochocińska 19 03-191 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 600 196 650

Adwokat Poznań - Kancelaria Czarnota

Porady prawne, rozwody i więcej
www.kancelaria-czarnota.pl

Katarzyna Czarnota to renomowany adwokat z Poznania, który posłuży Państwu rzetelną pomocą prawną nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Dysponuje ona bogatym doświadczeniem w uczestnictwie w różnorodnych sprawach sądowych i z powodzeniem przeprowadza np. sprawy karne, spadkowe bądź rozwodowe. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i wycenia usługę między innymi w zależności od stopnia złożoności, potrzebnego czasu i przewidywanego nakładu pracy.

Kancelaria Czarnota
Kwiatowa 14/5 61-881 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 618 519 720

http://www.kancelariamojecki.pl/

Porady prawne w kancelarii
www.kancelariamojecki.pl

Kancelaria Mojecki to miejsce, gdzie urzęduje radca prawny, który oferuje Pańswu swoją pomoc na terenie Krakowa jak i w innych miastach. Świadczy on swoje usług nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych, dzięki czemu, każdy kto potrzebuje pomocy może się do nich zwrócić. W przypadku problemów z opłatami półkowymi czy też nieuczciwą konkurencją w Kancelarii Mojecki pomogą Państwu profesjonalnie i kompleksowo. Na stronie internetowej tej kancelarii mogą Państwo znaleźć wiele przydatnych informacji, zwłaszcza we wpisach, które sa na bieżąco dodawane: www.kancelariamojecki.pl/blog-nieuczciwa-konkurencja

Mojecki - Kancelaria Radców Prawnych
Torfowa 2/2 30-384 Kraków
woj.: małopolskie
tel.: 505 975 749

www.adwokatsliwinska.pl

Adwokat
www.adwokatsliwinska.pl

Miło mi zaprezentować Państwu usługi Kancelarii Adwokackiej z Gdańska prowadzonej przez Panią Agnieszkę Śliwińską. Pani Adwokat pracuje w swoim zawodzie już od wielu lat. Ten okres pozwolił jej na pogłębienie swojej wiedzy oraz zdobycie bogatego doświadczenie, które aktualnie przekłada się na jeszcze lepszą pracę. Pani Agnieszka zawsze dba o dobro swoich klientów i ich sprawy. Jej kancelaria to doradztwo i obsługa prawna wszystkich klientów, nie tylko z zakresu rozwodów i alimentów. Kancelaria ta jest w stanie pomóc swoim klientom w dowolnym obszarze prawnym. Polecam.

Adwokat Agnieszka Śliwińska
Długa 70/71 80-831 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 607 586 555

Księgowość Janetta Pruszków

Biuro rachunkowe
janetta.pl

Niekwestionowaną specjalnością mgr Żanety Nowak jest księgowość. Pruszków to lokalizacja jej biura rachunkowego, gdzie zawsze spotkają się Państwo z pełnym profesjonalizmem. Praca księgowej jest jej pasją, więc wykonuje ona swój zawód z przyjemnością. Będzie to nieoceniona pomoc dla każdego zapracowanego przedsiębiorcy, gdyż zmniejszy zakres jego obowiązków. Pani Żaneta dysponuje ogromną wiedzą oraz bogatym, zgromadzonym przez 25 lat, doświadczeniem.

Biuro rachunkowe, mgr Żaneta Nowak
Aleja Armii Krajowej 43/16 05-800 Pruszków
woj.: mazowieckie
tel.: 22 728 53 81

www

Indywidualne podejście do spraw
www.kancelariazielinski.pl

Adwokat Zieliński to prawdziwy profesjonalista, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe w Warszawie. Dzięki jego usługom o najwyższym standardzie, z pewnością łatwiej będzie Państwu przejść przez niesamowicie ciężki proces, jakim jest rozstanie małżonków. Mecenas ten do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie pracuje według utartych schematów. Pozwala mu to wciąż znajdować nowe rozwiązania i udoskonalać oferowane usługi prawne. Po więcej informacji, mogą się Państwo udać na stronę: http://www.kancelariazielinski.pl.

Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
aleja Solidarności 94 01-016 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 607 774 799

Adwokat Lublin - Osak

Twój reprezentant w sądzie
www.adwokatzlublina.pl

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawdziwego profesjonalisty z zakresu dziedzin prawnych takich jak sprawy cywilne, karne. Może potrzebujesz uzyskać należne tobie odszkodowanie? W takiej sytuacji koniecznie zgłoś się do Wojciecha Osaka. Jest to wybitny adwokat, który świadczy usługi na terenie miasta Lublin. Adwokat Osak posiada bogate doświadczenie, które pozwala mu na skuteczne reprezentowanie swoich klientów przez sądem. Nie ma sensu ryzykować, sprawy prawne najlepiej pozostawić specjalistom.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Osak
Prezydenta Gabriela Narutowicza 59/15 20-016 Lublin
woj.: lubelskie
tel.: 509 167 721

http://www.bobel.com.pl/

Zobacz więcej
www.bobel.com.pl

Z radością kierujemy do zapoznania się z usługami Kancelarii Adwokackiej z Zielonki. Adwokat prowadzi świadczenia dla klientów indywidualnych z dziedziny prawa pracy, prawa spadkowego oraz prawa administracyjnego, jak również zajmuje się kompleksową obsługą działalności gospodarczej. Usługi prawne z okazji kilkuletniego doświadczenia prowadzone są na wysokiej klasy poziomie, wykorzystując obszerną bibliotekę prawniczą. Kancelaria świadczy porady również on-line dzięki witrynie internetowej bobel.com.pl, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowy opis dotyczący obszaru działań Kancelarii Prawnej.

Kancelaria Adwokacka adw. Eliza Bobel
Wileńska 43/1 05-200 Wołomin
woj.: mazowieckie
tel.: 504 389 028

Skup złota Poznań

Aureus
monetynumizmatyka.com.pl

Portal ze złotem monetynumizmatyka.com.pl zaprasza bardzo zainteresowanych wymianą banknotów i srebra w Poznaniu. Dużą historie ma wymiana produktami pieniężnymi i przychody które można uzyskać na handlu. Stare pieniądze to dobry sposób na inwestycje. Każdy kto ma srebro lub stare pieniądze może je wycenić i puścić w obieg jeżeli są warunki. Skup monet to misja sklepu Aureus z Wielkopolski.

Sklep numizmatyczny Aureus
Głogowska 36 60-736 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 668 627 923

Rzecznik patentowy

Kancelaria www.rzecznik-btomaszewski.pl
www.rzecznik-btomaszewski.pl

Rzecznik patentowy świadczy wsparcie w sytuacjach powiązanych z zabezpieczeniem praw własności. Każdy kto zajmuje się kontrolą uzyskanych praw intelektualnych jest zobligowany aby przedstawić znak towarowy. Kancelaria prawna jest przygotowana do współpracy w przypadku zgłoszenia . Serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego. Wzorzec przemysłowy warto określić jako prawidłowo potwierdzony część lub całość przedstawionego wyrobu. Do tego typu pomysłów należą między innymi symbol, obraz lub inna wyjątkowa cecha lub schemat. Już dziś zgłoś do opatentowania Twój projekt. Rzecznik patentowy pomoże w przepisach.

Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski
Eugeniusza Kwiatkowskiego 1 03-984 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 608 485 437