Redakcja fbernat.pl

Sport, Turystyka

http://grupa-depl.com/wycieczki_berlin.html

Wycieczka do Berlina
grupa-depl.com

Każda wycieczka do Berlina, na jaką można wybrać się z biurem GRUPA DE-PL, z pewnością zapadnie Państwu w pamięć. Do wyboru jest kilka wariantów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można wybrać wyjazd, który skupia się na najpopularniejszych atrakcjach stolicy Niemiec, takich jak Brama Brandenburska, Reichstag, Charlottenburg czy Muzeum Pergamońskie. Inną propozycją jest wycieczka tematyczna, pozwalająca poznać trudną historię miasta z czasów nazistowskich. Ponadto, w ofercie mieszczą się również wyjazdy obejmujące oprócz Berlina także np. Poczdam lub Ziemię Lubuską.

Grupa DE-PL
Lodowa 31 60-227 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 530 767 776

Rowerek biegowy - Jeździk

Oferta sklepu Jeździk
jezdzik.com.pl

Istnieje wiele możliwości by zachęcić swoją pociechę do dodatkowej aktywności fizycznej. Jedną z nich jest rowerek biegowy. Jest to produkt charakteryzujący się niezwykłą użytecznością oraz nowoczesnością. Każde dziecko używające takiego pojazdu by poćwiczyć balansowanie na dwóch kółkach z pewnością znacznie szybciej nauczy się normalnej jazdy. Duży rower może być przerażający dla malucha, ale niższa wersja bez pedałów z pewnością sprawi, że dziecko nie będzie miało z nim negatywnych skojarzeń.

Hulajnogi OTRIS
Bolkowska 1B/H2 01-466 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 790 300 275

Hunter Ustka - Na dorsza

Wyprawy na dorsza
hunterustka.pl

Wyprawy na dorsza to idealny sposób na kontakt z naturą. Wypłynięcie na morze to okazja do odprężenia się na łonie natury, słuchanie szumu fal oraz spokojne wędkowanie. Mimo, że połowy na morzu rządzą się innymi prawami niż wędkowanie na jeziorze czy rzece, to ta wyprawa na pewno będzie niesamowitą przygodą dla wszystkich entuzjastów takiego sposobu spędzania wolnego czasu. Podczas takiej wyprawy maksymalna liczba wędkarzy nie powinna przekroczyć dwunastu osób. Po więcej informacji na temat tej oferty, wejdź na stronę internetową Hunter Ustka.

Hunter Ustka
Słowackiego 9 76-270 Ustka
woj.: pomorskie
tel.: 603 057 057

Hiszpania wycieczki - www.orlando.com.pl

Sprawdź ofrtę last minute
www.orlando.com.pl

Orlando Travel oferuje różnorodne wycieczki. Hiszpania to główny obszar ich działalności, ale mają również do zaoferowania wyjazdy do innych krajów, takich jak Turcja, Maroko, Chorwacja czy Grecja. Dla osób wierzących dostępna jest Narodowa Pielgrzymka do Włoch. Tym, którzy chcą wypocząć, warte polecenia są wyjazdy do Barcelony, Madrytu czy na Majorkę. Firma zapewnia profesjonalne i kompleksowe doradztwo oraz indywidualne podejście. Aby otrzymać więcej szczegółowych informacji, odwiedź ich witrynę.

Orlando Travel. Biuro Podróży
Popiełuszki 2D 32-050 Skawina
woj.: małopolskie
tel.: 12 276 24 39

Zobacz tu

Biuro podróży z Zakopanego
goraltour-zakopane.com

Wybierają się Państwo do Zakopanego? Interesuje Was udział w wycieczce? Oczekujecie niezapomnianej przygody? Polecam usługi Biura Turystycznego Góral Tour, które jako jedne z nielicznych w mieście posiada wieloletnią tradycję i wiedzę w organizacji tego typu wycieczek. W okresie letnim istnieje możliwość uczestniczenia w spływie po Dunajcu, z kolei w okresie zimy, biuro organizuje liczne kuligi. Ich oferta to także wiele innych wycieczek i usług na najwyższym poziomie obsługi. Polecam i zachęcam do odwiedzenia ich biura już dziś.

Biuro Turystyczne Góral Tour
Krupówki 75 34-500 Zakopane
woj.: małopolskie
tel.: 601 738 729

http://www.rafik.edu.pl/

Zajęcia na basenie dla dzieci
www.rafik.edu.pl

Akademia Ruchu Rafik prowadzi zajęcia dla dzieci na basenie, podczas których najmłodsi uczą się jak poprawnie zachować się w wodzie, aby pozostać na powierzchni. Nauka pływania prowadzona jest zawsze przez wyszkolonych do tego ludzi, którzy nie tylko potrafią zapanować nad dziećmi, ale też przekazać im niezbędną wiedzę o pływaniu. Dbając o swoich klientów oferują oni nie tylko pływanie, ale również prowadzą szkółkę piłkarską, o której więcej dowiedzieć mogą się Państwo z ich strony internetowej.

Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14 80-371 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 515 440 600

Wycieczka do czech - czeskie zamki

Wyjazd na południe
www.abdar.pl

Jeśli uwielbiacie Państwo piękną, zabytkową architekturę, powinniście Państwo zwiedzić niezwykłe czeskie zamki. Wycieczka oferowana przez biuro podróży Abdar umożliwi to Państwu w przystępnej cenie. Możecie Państwo zdecydować się na wariant północny lub południowy, jako że w obu częściach kraju nie brakuje pięknych zabytków. Wyjazd na południe obejmuje między innymi zwiedzanie drugiego największego zamku w kraju, w Czeskim Krumlovie. Natomiast decydując się na wycieczkę na północ, odwiedzicie Państwo tzw. Czeski Raj, czyli region, który znany jest mnóstwa ciekawych form skalnych oraz pięknych miasteczek i zamków.

Abdar
Tadeusza Kościuszki 30/2 31-105 Kraków
woj.: małopolskie
tel.: 124 300 734